До відома осіб з інвалідністю  

Урядом прийнято постанову КМУ від 20.12.2017 № 1017 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785 і від 7 лютого 2007 р. № 150, якою вносяться зміни до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється:
особам з інвалідністю внаслідок війни І та ІІ групи з розрахунку 100 відсотків, ІІІ групи – 75 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність;

 особам з інвалідністю І та ІІ групи – 75 відсотків, ІІІ групи – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

У 2018 році розмір разової виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування становить:

- особам з інвалідністю внаслідок війни

1 та 2 групи – 481,00 грн. (які перебували в черзі не менше 2 років),

- особам з інвалідністю внаслідок війни

3 групи – 361,00 грн. (які перебували в черзі не менше 2 років);

- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства

1 та 2 групи – 361,00 грн. (які перебували в черзі не менше 4 років),

- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства

3 групи – 241,00 грн. (які перебували в черзі не менше 3 років).

Підставою для виплати компенсації є:
письмова заява встановленого зразка;

медична довідка ЛКК форми 070/о;

паспорт, реєстраційна картка платників податку та копії:

пенсійне посвідчення, довідка МСЕК та копії;

трудова книга та копії 1,2 та остання сторінка;

довідка про неотримання безкоштовної путівки за два попередні роки (для осіб з                   інвалідністю загального захворювання – 3 роки) для працюючих.

За детальнішою інформацією радимо звернутись до відділу з питань обслуговування пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ вул. Батюка, 40) каб. № 9 або телефоном (0626)622917.