Здіснення держ. контролю

Про роботу сектору контролю за додержанням законодавства

Про роботу сектору контролю за додержанням законодавства про працю відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради.

З 01.01.2017 до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад віднесені повноваження зі здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість населення в порядку, встановленому законодавством, а також повноваження з накладення штрафів за порушення законодавства про працю і зайнятість населення в порядку, встановленому законодавством (ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97. №280/97-ВР).

Детальніше...

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення 20 липня 2018

 

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.


        20 липня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовича відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У роботі робочої групи взяв участь Філінський Олег Дмитрович - начальник відділу забезпечення наповнення бюджету Головного Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області.

        Відкрив засідання Воропаєв Віктор Миколайович, ознайомив присутніх з порядком денним та надав слово Скрипниченко Сергію Петровичу - першому заступнику Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецької області, який в свою чергу, проінформував присутніх про негативні наслідки при використанні праці найманих працівників без офіційного оформлення трудового договору.

Детальніше...

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення 12 червня 2018

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

12 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Воропаєва Віктора Миколайовичаза участі фахівців Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Головного управління державної фіскальної служби у Донецької області, міського центру зайнятості, Управління соціального захисту населення, а також спеціалістів Слов’янської міської ради та завідувача сектору контролю за додержанням законодавства про працю, інспектора праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання, найманим працівникам яких нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Детальніше...

Ulti Clocks content

Зворотній зв'язок

Телефони Поштова адреса

  Convert1

Активні користувачі

На даний момент 5 гостей на сайті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Кнопка УПСЗН

 Додай нашу кнопку на свій ресурс!